İade İşlemleri

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarıyla birlikte varsa hediye olarak verilen ürünlerle birlikte aynı kargoda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.

İade etmek istediğiniz ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, başka bir müşteri tarafından satın alınabilecek durumda olması gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş (Oyun/Oyuncaklar için orijinal kutusu bozulmuş, deforme olmuş, ezilmiş, eksik parçası bulunan, kutusu koli bandı ile bantlanmış vs.. Kitaplar için kapak sayfası zarar görmüş, ezilmiş, sayfaları katlanmış yada kıvrılmış vs..) ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Teslim alınan ürünlerde, üründen kaynaklı bir problem olmaması halinde; iade ve değişime ait kargo bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır.

Faturanın arkasında bulunan iade ve değişim formunu doldurup faturanın sizde bulunan tüm nüshalarını, ürün ile birlikte Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilen alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir.

Siparişinizi kargo yetkilisinden teslim almadan önce, paketin zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Ürününüzün sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Böyle durumlarda paketi teslim aldığınızda siparişin size sorunsuz ve eksiksiz olarak teslim edildiği kabul edilmektedir. Sevkiyat sırasında yaşadığınız tüm problemler için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

İade Adresi:

Minik Akademi Eğitici Oyuncak ve Yayıncılık A.Ş.
Atatürk Bulvarı No:110 İkitelli OSB / Başakşehir / İstanbul

0850 346 17 45