Kredi Kartınızın Gizliliği, Güvenliği ve SSL Sertifikası

Müşterilerimizin Kredi kartı bilgileri sistemimizde kesinlikle saklanmamaktadır.
Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. Online kredi kartı işlemleri müşteri ile banka yada benzeri ödeme kuruluşu arasında gerçekleşmektedir ve bu ödeme sayfaları SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
 

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği

Sitemizden tam anlamıyla istifade edebilmeniz için üye olmanız istenir. Üyelik işlemleri sırasında kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup hiç kimseyle paylaşılmaz. Sadece bikutuoyun.com fırsat ve kampanyalarından haberdar edilirsiniz. SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Üçüncü şahışların görebilme ihtimaline karşı, siparişinizle ilgili müşteri hizmetleri ile yapacağınız e-posta yazışmalarında yada sosyal medya yazışmalarında kredi kartı bilgilerinizi ve şifrenizi kesinlikle yazmayınız. Bu şekilde yazılan bilgilerinizin güvenliğinden şirketimiz sorumlu değildir.
 

Üyelik Bilgileri ve Şifre Değişiklikleri

Üyelik işlemleri sırasında belirlediğiniz kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi istediğiniz zaman hesabım menüsüne girerek değiştirebilirsiniz. Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız, buradan şifrenizi yenileyebilirsiniz.